Twój koszyk

Moje konto [nie jesteś zalogowany]
Zarejestruj się
0,-zł
Suma:

ostatnio przeglądane

Jesteś w: Strona główna > O sklepie Sigma

O sklepie Sigma

Koncepcja Sigma ProCentrum. Jedyna taka sieć w Polsce.


Łatwa dostępność ponad 200 obiektywów z różnymi mocowaniami i możliwość ich przetestowania, bez dużych inwestycji finansowych, to spełnienie marzeń prawie każdego fotografa. Jako jedyni w kraju postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom…                                                

 

''


Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów, które umożliwiają testowanie, wypożyczanie oraz zakup obiektywów. W każdym punkcie użytkownicy sprzętu fotograficznego znajdą pełną ofertę optyki do lustrzanek cyfrowych oraz analogowych, a także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.

Koncepcja specjalistycznego salonu Sigma-sklep.pl

 

Warszawski salon Sigma ProCentrum w trosce o najwyższy komfort Klienta postanowił przenieść swoją wyjątkowo bogatą ofertę w przestrzeń internetu. Dzięki temu Nasi Klienci poza nieskrępowaną swobodą przeglądania pełnej oferty salonu w serwisie Sigma-sklep.pl mogą również liczyć na profesjonalne i fachowe doradztwo, konsultacje oraz opinie nt. sprzętu fotograficznego.

 

Nie ważne czy jesteś w domu, w pracy czy gdziekolwiek indziej.  Teraz przeglądając ofertę sklepu internetowego Sigma-sklep.pl oraz dokonując w nim zakupów,  odwiedzamy prawdziwy salon fotograficzny.

 

Jednakże Sigma-sklep.pl to nie tylko internetowa oferta profesjonalnego, specjalistycznego salonu fotograficznego - to także głęboki zasób informacji nt. sprzętu Sigma, wiadomości o wydarzeniach fotograficznych, warsztaty i plenery oraz spotkania ze znanymi fotografami. Sieć Sigma ProCentrum, do której należy nasz salon to nie tylko sprzedaż fotograficznego sprzętu, to  również propagowanie naszej największej pasji jaką jest fotografia.


Koncepcja Sigma ProCentrum zyskuje coraz większe uznanie wśród osób, zajmujących się fotografią amatorsko i profesjonalnie. Potwierdzeniem tej popularności są nagrody przyznawane przez media branżowe:

 

Fotopolis.pl za "Konsekwentne realizowanie idei Sigma ProCentrum"

''

"Obserwując rynek z perspektywy mediów, dostrzegamy ciekawe działania poszczególnych producentów, które nie zawsze są dostrzeżone i docenione przez końcowych użytkowników sprzętu. Nasze wyróżnienia mają doceniać innowacyjne, konsekwentne i ciekawe działania. W tym roku postanowiliśmy przyznać je m.in. (…) firmie K-Consult - za konsekwentne realizowanie idei Sigma ProCentrum. W Polsce udało się stworzyć całą sieć punktów, w których można wypożyczyć, przetestować obiektywy i akcesoria. Inicjatywa nie ogranicza się tylko do sprzętu - organizowane są cykliczne warsztaty fotograficzne pod fachowym okiem Szymona Kobusińskiego."

 

 

 

Optyczne.pl za "Nowatorską usługę oferowaną przez Sigma ProCentrum"

 

Wyróżnienie redakcji Optyczne.pl za nowatorską usługę oferowaną na stronie Sigma-ProCentrum.pl, polegającą na wypożyczaniu obiektywów przez Internet.

 

 

 

 

 

''

 

Sprawdź status swojej przesyłki:
Numer przesyłki
  • Łukasz M.
    gadu-gadu!
  • Łukasz J.
    gadu-gadu!
  • Agnieszka
    gadu-gadu!
Odwiedź Sigma Global
Gwarancja jakości obsługi
Dołącz do nas!
Masz pytania - zadzwoń !
Recenzje i nagrody
Opineo
Godziny otwarcia
Sigma OS